HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Hakkımızda

Güler İskele olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

GÜLER İSKELE SİSTEMLERİ


1992 yılında iş iskelesi kiralama işi ile işe başlamış olup , duyulan ihtiyaçlara daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla 1996 yılında aile şirketi olarak Güler İnş. Ltd. Şti. adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda 5000 m2 alanda 2000 m2 si kapalı olmak üzere faaliyetlerini devam ettirmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.

MUSA GÜLER

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Guler İskele olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir ortüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdürecegiz.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Yalnızca inşaat projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inaniyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaslar sayesinde olur.

MISYON & VIZYON

Güler İskele, ehliyetli ve deneyimli çalışanları ile dürüstlükten ödün vermeden kalite,fiyat ve en önemlisi insana değer veren anlayışıyla verilen süreler içerisinde malzeme teslimatını yapmaktadır.

IMALAT KALITEMIZ

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde sorunsuz olarak yerine getirmek anlayışıyla tüm imalat ürünlerimizde TSE kalite belgeli mamüller kullanılmaktadır.

YUKARI